| tal4556 a întrebat:

Cum activez win 10? Am versiunea home

24 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pirateria este interzisa pe TPU, bagi codul de activare si gata, codul se cumpara de la eMAG, altex sau online de pe Microsoft nu asa zis gratis sau modalitati piratate

| tal4556 explică (pentru RAY):

Aicai ati gasit sa va certati? eu am nevoie de ajutor gratis, nu de cearta, totusi TPU e un site care ajuta gratis lumea. daca vrei cearta fa o in mesaje private cu saracul om.

| RAY a răspuns (pentru tal4556):

Adica tu ai nevoie de modalitate piratata de a activa windowsul

| tal4556 explică (pentru RAY):

Da pentru ca bani pentru din ala de unde?

| cfrtobias a răspuns:

Poate intra in settings si baga licenta fara programe :) http://prntscr.com/nkcbrx

| Ssssmokin a răspuns:

Poti cumpara un key cu doar 5e sau te poti folosi de KMSpico. Totusi iti recomand sa il cumperi, deoarece esti mai sigur decat sa il piratezi.

| EmEmanuel1239 a răspuns:

Foarte usor caurti key activate windous 10 home si iti da si intri in setari

| DaaniRO a răspuns:

Pentru a activa windows-ul, trebuie să ai licența pe care o cumperi.

| cfrtobias a răspuns (pentru DaaniRO):

Sau poti cauta pe google gratis doar sa fie valid sau pe Youtube

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Cum sa gasesti omule licenta gratis

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Usor happy de ce sa dai bani cand poti face fara si eficient

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Alooooooo pirateria este interzisa pe TPU

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Ce ai dat tu e piratie happy cum am dat eu acum e corect!

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Copile tu ai stat azi cu capul in soare cam mult, cum sa fie ma piraterie ceva de pe site ul eMAG

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Youtube ala :) si poate http://prntscr.com/nkcd7b asa e legal 100%

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Legal e sa cumperi key

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Pai da, da atunci nu ii da Youtube sa instaleze programe sa faca cum am dat ultima oara altfel tot piraterie e

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Credeam ca arata naibi varianta legala dar cand era piraterie, am modificat

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Oricum daca esti normal nu dai bani laughing macar nu acum cand se poate fara

| RAY a răspuns (pentru cfrtobias):

Trebuie sa intelegi ca TPU interzice astfel de conversati

| cfrtobias a răspuns (pentru RAY):

Poate interzice programe ilegale da nu si scris conversatii

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru cfrtobias):

Din acelasi motiv pentru care nu furi din magazin, ci cumperi.