| G28AEjdvjRaendnPrT a întrebat:

Cum actualizez poza de profil/coperta pe facebook?
Daca am pus alta pe care o aveam, a luat-o de la capat cu like-uri, comm. urile. Am vazut ca altii cand isi schimba poza de profil cu una mai veche le raman si like-urile si comm.-urile.
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Pai te duci la poza de profil pe care vrei sa o pui, care exista deja pe fb. ( adica care ai mai avut-o de profil. Si dai la setari. si o sa iti apara acolo ceva gen " seteaza ca fotografie de profil " si cam asat e tot...

1 răspuns:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Mergi la poza veche -> Options -> Make profile photo/ make cover photo.
Funda?