| Enea_Costinel_1994 a întrebat:

Cum actualizez Samsung galaxy y duos la android jelybean sau. versiune 4.0?

1 răspuns:
| Anonimity a răspuns:

Pai il rootezi daca nu ai facut-o pana acum si descarci de pe net versiuni firmware pentru telefonul tau,dar mare atentie,descarca doar versiuni oficiale de la cei de la Samsung, Intra apoi si copiaza firmwareul in telefon intr-un fisier pe care sa il ti minte, spre ex,, Android,, si apoi intra in modul de download al telefonului si du-te in folderul in care ai salvat firmwareul si selecteaza, de aici o sa isi faca el treaba.
NU SUNT RESPONSABIL PENTRU ORICE EVENTUALA DEFECTIUNE! recomand totusi sa il duci la service!
Bafta