| ana_5516 a întrebat:

Cum adaug pe cineva la cei mai buni prieteni pe hi5?
Cum sterg pe cineva din lista celor mai buni prieteni pe hi5?

Răspuns Câştigător
| Alexandra16_6065 a răspuns:

Dai pe pagina de profil si mai jos acolo unde scrie PRIETENI da-i click la CEI MAI BUNI PRIETENI pe urma dai EDITARE MEMBRII si jos iti alegi prietenii iar daca nu-i mai vrei dai acolo la eliminare. dar sa dai la eliminare dupa ce dai editare membrii ca altfel iti stergi prietenii de tot big grin

SUCCES!

6 răspunsuri:
| Rihanna a răspuns:

Il adaugi asa:la profilul tau, iti apar prietenii.si ai pe bara aia "cei mai buni prieteni". dai acolo, apoi alegi "editare membrii" si iti apare lista cu toti prietenii tai.si da click pe cei pe care vrei sa'i alegi in top.

si sa'i stergi la fel:cei mai buni prieteni-editare membrii-eliminare

| lafamiliaa a răspuns:

Cum Adaugi:
In primul rand trebuie sa ai cont
Daca ai cont intri la adresa lor de profil si sub poza scrie adauga ca prieten sau daca e pe engleza add friend.

Sa Stergi:
Sus in bara scrie 'prieteni' dai acolo dupa iti apare lista cu toti prietenii tai sus este o bara unde scrie (toata lumea, actualizari de stare, cei mai buni prieteni etc.) si alegi optiunea actualizari de stare si poti sa stergi ep cine vrei. Bafta

| RфZaημtzα a răspuns:

Pai intri p profilul tau si in dreapta arata prietenii si scrie acolo cei mai buni prieteni.hee hee

| RфZaημtzα a răspuns:

Iar ca sa ii stergi dai eliminare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la prieteni ->cei mai buni prieteni ->editare membrii si iti alegi pe cine vrei.
Ca sa ii stergi faci acelasi lucru si ai un "x" pe icoana fiecarui prieten. Apesi si se sterge.

| mihaiboss2011 a răspuns:

Dai la cei mai buni prieteni ai editezi si daca nu-i vrei dai eliminare dar ai grija sa dai eliminare dupa ce editezi