| anonim_4396 a întrebat:

Cum adaug subtitrarea la un film in windows media player?

4 răspunsuri:
| 7uPCR7 a răspuns:

Te-as sfatui sa iti iei vlc media player e mai bun pentru filme:!

| Ajjdks a răspuns (pentru 7uPCR7):

Eu nici nu ma uit pe calculator, le descarc si ma uit pe dvd player.

| Bogdind22 a răspuns:

Te sfatuiesc sa iti instalezi BS Player, dupa instalare iti poti instala cateva programe pentru subtitrare, iar dupa aceea cand pornesti un film fara subtitrare iti fa downloada automat, sper ca ti-am fost de folos. Bafta si vizionare placuta!

| Ajjdks a răspuns (pentru Bogdind22):

Dar imi e atat de lene! laughing. Ok, asa voi face! Multumesc.