| sindeiu a întrebat:

Cum adica sa solicit cod sms in pagina 3-D Secure? N-am inteles ce vrea sa insemne stie cineva

4 răspunsuri:
| BIoody a răspuns:

Pai cand dai comanda/sau platesti/trimiti bani pe internet prin PayPal sau PaySafe, ti se va deschide o fereastra numita "3D Secure Pay Order"
Si in aceasta fereastra iti va cere confirmare prin sms, ca sa verifice ca esti tu cel care solicita acel lucru, pe numarul tau de telefon atasat la contul paypal/paysafe.

| sindeiu explică (pentru BIoody):

Deci la mine vreau sa verific contul paypal ca sa scoate bani paypal ma trimit pe aplicatia Etoken ca sa fac tranzactia de 0 usd ca sa-mi activez contul si bag amprenta si dupa imi zice ca trebuie sa solicit cod sms in pagina 3d secure si dupa 3 secunde se inchinde fereastra

| BIoody a răspuns (pentru sindeiu):

Pai ai card atasat la contul de paypal?

| sindeiu explică (pentru BIoody):

Da dar trebuie sa-l activez dar imi apare ceea ce ti-am zis