| treipuncte a întrebat:

Cum aflu cine m-a sunat cu nr ascuns? pe orange...

Răspuns Câştigător
| HoneyBooBoo a răspuns:

Din păcate nu poţi afla. sad
Şi eu mă comfrunt cu o asemenea problemă, dar nu răspunde şi vei vedea că persoana care te sună cu privat se va plictisi să te tot sune şi totul va fi OK.
Sper că ţi-am fost de ajutor!
XoXo.;*

13 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Te duci la un Orange! laughing

| LaTulipeNoire a răspuns:

Ceri un desfasurator!

| Foca a răspuns:

Nu exista asa ceva n-ai cum sa afli astea sunt imformati secrete din pacate. Iti spun din cunostiinta de cauza deoarece am avut si eu prb si am sunat la orage si mi-a zis ca nu au acces la asa ceva deci unu la mana lasate pagubas si doi la mana da funda te rog

| BrD a răspuns:

Nu se poate.

| zalisa a răspuns:

Nu poți. de aia e nr. ascuns, dăăăăăăăă!

| protos87 a răspuns:

In conditii obisnuite nu poti afla, dar asta nu inseamna ca e imposibil. pentru a afla un numar necunoscut care te-a sunat, faci plangere la politie si se va afla, numai ca procedura dureaza. Spor!

| andreipirca a răspuns:

Nu poti afla, am incercat si eu, am sunat la servici cu clienti...degeababig grinwinking

| Xname a răspuns:

Nu poti afla.

| ddanaraluca a răspuns:

Pe cel cu numar ascuns/privat nu poti afla cine te-a sunathappy
doar cei de la Orange receptioneaza apelurile si le asculta, insa nu cred ca poti afla ceva de la ei

| Dexter_8386 a răspuns:

Hmm, stii care e idea, in cel mai bun caz iti poate depista un operator Orange daca ai noroc, oricum e foarte greu sa aflii un nr ascuns, daca ai problema si nu te lasa in pace poti sal dai pe mana politiei si inegistreaza politia apelul is locul si nr. Cu altceva nu mai te ot ajuta dar sper ca te-am ajutat si cu asta. Bafta!

| vr6 a răspuns:

Pai din cate stiu eu, mergi la Orange si daca este pe abonament cred ca poti aflabig grin.Succes! Eu am activat o setare la telefon asa incat numa ma pot suna persoanele cu numa ascuns:d

| maryusGosSu a răspuns:

Daca ai abonament. faci o cerere la un centru dinasta autorizat. unde platesti factura. mentionezi data si ora... si ei trimit mai departe. daca ai cartela. doar sa te duci la politie sa faca ancheta. crede`ma am patit-o si eu

| alesia29 a răspuns:

Daca nu ai abonament, nu poti