| Poison0fL0v3 a întrebat:

Cum aflu daca am Wireless? [ps: Am Samgung s5230]
Funda!:X

Răspuns Câştigător
| RedBullX a răspuns:

Am si eu acelasi telefon.
Da, ai, doar sa ti`l activezi. :-)
Bafta happy

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

A fost o varianta si cu wireless. Verifica si tu daca ai sau nu.
Cauta in setari, sau vezi pur si simplu pe factura, daca scrie Samsung S5230 Wi-Fi inseamna ca are, daca e fara wi-fi, nu are.

| Bybanu a răspuns:

Nu are

| AndreiZz a răspuns:

Wifi cred ca te referi:-? http://www.flashgsm.ro/....../index.php
uitate la setari la telefon.

| Poison0fL0v3 explică:

Thx tutroor cre au dat un ras frumos in incurajatoot. [nu ca altii' sad happy

| Cristian0002 a răspuns:

Te duci la internet si inainte sa-ti intre iti spune daca vrei sa iti caute wireless sau ai tu de la retea, cand activezi o optiune

| Mylyton a răspuns:

Te uiti in meniu telefonului trebuie sa ai un buton dala.cu,,Wi fi''...sau te uiti pe net :D www.google.com...dar cred ca nu are :D