| firu a întrebat:

Cum aflu in ce grupuri sunt pe whatsApp?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună, trebuie sa stii ce grup este acela, de la scoală sau de la serviciu, acolo in grupul acela sunt colegii tai de muncă sau de scoală ei au creat acest grup pentru a discuta intre ei, si te au adaugat si pe tine, acolo in acel grup ai multe numere de telefon necunoscute, vezi poate in dreptul numerelor de telefon este si numele persoanei, si daca tu recunosti după nume un numar de telefon, suna persoana si intreaba o in ce grup esti, tu ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe grupuri si scrii Domne ce grup e asta si de ce sunt in el? Ca sunt paralela.

| al0o0o0 a răspuns:

Dezinstealeaza-l ca nu-i de tine
glumesc, doar te uiti prin conversatii si vezi acolo

| ionicabubulina112112 a răspuns:

Cumatra cati ani ai de curiozitate?
Ca am impresia ca esti de cand s-a inventat becul

| Flavyy124 a răspuns:

Pai intrii pe el, si ce vezi grupuri, in alea esti!