| Mariusoiu a întrebat:

Cum aflu numele celor 2 abonati ai mei de pe canalul meu de Youtube?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum

| georgyanaaa a răspuns:

Intri pe canalu tau si dai la abonatii dar unii nu ii poti vedea ca sunt pe privat, adica se aboneaza cu privat fara sa stii tu cine e el
tu cand te ai inscris la canalul de Youtube cu email sau gmail tu fiind inscris cu ea poti primi notificarile cine sa abonat la canalul tau si tu poti face la fel

| Laur195 a răspuns:

Ba da, poti dar trebuie sa ai contul inscris la streamlabs...eu asa am facut