| Farcas_Paul_1990 a întrebat:

CUM aflu parola la contul de Gmail?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, iti introduci parola existenta si mergi al setari cont, unde alegi "change password".
Introduci acolo, vechiul password, si de 2 ori passwordul nou.
Atentie, noteaza-ti undeva intr-o agenda noul pass ca sa nu-l uiti!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca e contul tau Google iti ofera suport pentru a recupera parola.

| Farcas_Paul_1990 explică (pentru gelu1970):

Parola o stiu dar e prea simpla si vreau sa o schimb

| Violleta2022 a răspuns (pentru Farcas_Paul_1990):

Pai, iti introduci parola existenta si mergi al setari cont, unde alegi "change password".
Introduci acolo, vechiul password, si de 2 ori passwordul nou.
Atentie, noteaza-ti undeva intr-o agenda noul pass ca sa nu-l uiti!

| Dascalu_Nicoleta_1979 a răspuns:

Cum aflu parola