| Lumia350 a întrebat:

Cum aflu parola și loginu la insta daca sunt logat cu Facebook?

3 răspunsuri:
| ReDMaN12 a răspuns:

Pai daca esti logat cu Facebook pe Insta, nu cumva conturile sunt identice?(Adica au acelasi login si parola)

| StefanStefan3000 a răspuns:

Pai nu prea ai cum daca esti logat cu Facebook..nu? Logic. Practic tu nu ti.ai facut cont de insta direct din aplucatia, te.ai conectat cu Facebook, in concluzie nu ai parola si login

| BogdanVasi a răspuns:

Nu ai nici o parola. trebuie sa te conectezi mereu pe Facebook