| Arimalexandru a întrebat:

Cum aflu parola unui cont de gmail mai vechi dacă nu stiu parola și nici nr de tel nu mai am?

Răspuns Câştigător
| Iote a răspuns:

Daca nu ai alt cont asociat cu asta, pentru recuperare, nu poti. Si chiar asa, nu "afli" parola, ci ai posibilitatea sa o schimbi.

| Arimalexandru explică (pentru Iote):

Cum as face asta, dacă te ajuta adresa este arimalex@gmail.com

| Iote a răspuns (pentru Arimalexandru):

Pe mine nu ma ajuta.
Dar daca ai cont asociat, intri pe adresa la care nu mai stii parola. Dai "am uitat parola" si ei iti ofera resetare. Te duci in contul asociat si gasesti o parola temporara data de ei cu care poti intra in cont. Apoi, o schimbi, punand parola ta.

3 răspunsuri:
| Stropdeploaie a răspuns:

Vreo altă adresă de email asociată cu contul de Gmail?