| TomyBrave2019 a întrebat:

Cum aleg o baterie externa buna?

4 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Eu de ceva timp am luat https://www.emag.ro/......58SN2BBM/, alegi sa aiba mAh mult si poate 2 porturi si poti citi review-uri pe eMAG sau altundeva

| Bronson1 a răspuns:

Pentru telefon, pentru UPS, pentru ce?

| Amethyst01 a răspuns:

Te uiti la numarul de mAh(cat mai mare, ca sa poti incarca telefonul de mai multe ori, fara sa reincarci bateria) si la review-uri. Recomand bateriile de la Promate. Eu am una de cativa ani si este foarte buna.

| AlexIm123 a răspuns:

Te uiți câți mAh are, cu cat are mai mult cu atât îți poți încărca telefonul mai mult, și la viteza cu care îți incarca, că sunt unele care au o încărcare mai rapida(fast changer ), altele mai lentă