| Aurache_Scarlat_1968 a întrebat:

Cum anulez o comanda facuta astazi online la altex?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Esti balbait? Ti-am raspuns la intrebarea anterioara!

Bula
| Bula a răspuns:

Daca n-ai facut in cursul zilei, atunci ai sanse sa fie deja pe drum coletul comandat. Totul depinde la ce ora ai facut comanda si cat de repede se proceseaza.
Incearca sa le dai URGENT telefon la numarul de Contact de pe site-ul lor si sa le explici situatia.
Daca s-a expediat deja coletul, atunci vei avea o singura cale: sa achiti transportul atat pentru tur (primire), cat si pentru retur. In caz contrar vei pi pus pe "lista neagra" si timp de cativa ani vei fi refuzat le comenzi pe net.

| Aasdfghj a răspuns:

Daca nu merge din contul personal, poti sa-i suni.

| Spiridon_Alex_1998 a răspuns:

Refuzi coletul

| barleanu a răspuns:

Din pacate anulez comandaATX000023694751 pe numele Barleanu Bogdan, IASI str capitan Tomida 4 facuta azi30 noiembrie 2022.Raman in continuare atasat ALTEX Romania.Multumesc.