| Razvan200512346 a întrebat:

Cum as putea conecta un ps4 la laptop? Dar fără remote play.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Nu inteleg, in ce sens sa il connectezi?
sa ii folosesti monitorul si boxele?

nu poti asta decat daca laptop-ul ar avea hdmi input si NU am vazut niciodata asa ceva!

| andiceasu95 a răspuns (pentru Bizon95):

Daca nu te pricepi nu te baga, si ba da exista unii si au conectat la monitorul de la pc

Cat despre conectare din cate stiu conectezi cablul hdmi la consola iar apoi la laptop

| Bizon95 a răspuns (pentru andiceasu95):

"monitorul de la pc" NU E LAPTOP, ala E GANDIT SA PRIMEASCA INPUT, o consola merge binemercic pe "monitorul de la pc" pentru ca monitorul de la pc are NUMAI input, vga, dvi si chiar hdmi cu tot cu boxe

"Cat despre conectare din cate stiu conectezi cablul hdmi la consola iar apoi la laptop"
si IN CE il infigi in laptop?!? daca nu ai hdmi input in laptop?!?

inca odata: NU AM VAZUT NICIODATA UN LAPTOP CU HDMI INPUT

DACA NU TE PRICEPI NU TE BAGA... *TU*

insa sunt pregatit sa imi DOVEDESTI contrariul, atat timp cat CHIAR DOVEDESTI, nu "din cate stiu"