| Plugaru_Nicolae_1999_gnLp a întrebat:

Cum as putea descarca toate pozele dintr-o conversatie de pe messenger(Facebook)? Ajutati-ma va rog frumos.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Intrii pe pagina ta de Fb de pe un PC sau laptop, mergi in meniul din stanga la Messenger, alegi partenerul si aolo iti apar conversatiile.
Daca dai click pe o poza si-l faci full screen, poza poti vizualiza dand click dreapta pe poza. Inca un click dreapta pe poza si descarci poza.

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Ori apesi cateva secunde pe poza si apare Save sau ceva de genul ori cauti la setări sa se salveze automat.