| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea recupera contul de yahoo? Nu mai stiu parola si nr de telefon?

4 răspunsuri:
| Dandinelle a răspuns:

Si eu am patit-o, dar nu am reusit sa-l mai recuperez ca am uitat un raspuns.
Le poti scrie la support. Te vor intreba despre raspunsurile la cele trei intrebari de securitate, cele pe care le-ai setat cand si facut contul. De asemenea daca Mai tii minte care a fost ultimul email trims. Asta sa se asigure ca Tu esti adevaratul detinator al acelui cont.

| gothicbat a răspuns:

Trebuie să-i dai reset și să răspunzi la întrebările alea.