| DoNotDisturbDND a întrebat:

Cum as putea sa etichetez toti prietenii mei odata pe facebook la o poza? Se poate?

Răspuns Câştigător
| SamsungGalaxyS3 a răspuns:

Toti odata nu, dar ai putea sa dai pe etichetari si scrii A, apesi pe primul, iar scrii A, apoi primul acela dispare si e al 2 lea... tot asa pana se termina primii cu A, apoi cu B. etc, funda :*

7 răspunsuri:
| Pinguuuin01 a răspuns:

Nu se poate. happy

| cristina6713 a răspuns:

Nu se poate trebuie sa-i etichetei pe rand.

| m2704 a răspuns:

Nu se poate sa etichetezi odata.Si nici un numar mai mare de 45 de prieteni pe o poza.

| AleeAlly a răspuns:

Nu poti eticheta deodata dar pe rand ii poti eticheta. Funda te rog happy

| Andruta12 a răspuns:

Trebuei sa ii etichetezi pe rand

| lascudaniel a răspuns:

Pe toti nu, pe rand da

| Ionita_Ioana_1960 a răspuns:

De ce nu mai găsesc prietenii că sa ii etichetez?