| Summer Memories a întrebat:

Cum as putea sa inregistrez emisiuni, filme, etc.care se dau la televizor pe calculator? Imi trebuie vreun cablu sau ceva? Daca stiti explicati-mi va rog. Merci:*:*

Răspuns Câştigător
| LawR3n a răspuns:

Prima problemă este cablul. Ai nevoie ca cablul tv să se conecteze la calculator prin un tvtuner. Dacă nu poţi cu un tv tuner îţi recomand un program de înregistrare desktop şi conectarea la un site/program cu filme, emisiuni. ( programele [softurile] le poţi găsi pe internet - google it )

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Pentru a fi capabila de a face acest lucru, vei avea nevoie de un Tv Tunner. Vezi aici : http://www.emag.ro/tv_tunere
O zi buna! :)