| ionel27ro a întrebat:

Cum as putea sa instalez widows pe un laptop daca am ecranul defect si nu am decat un monitor extern legat la el? Mentionez ca nu imi arata meniul de boot, doar astept pana intra in windows.Multumesc anticipat pentru raspuns.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blackann a răspuns:

Il poti conecta cu un cablu HDMI la alt desktop sau televizor.

| Scorillo a răspuns:

Ecranul laptop-ului este monitor principal, chiar daca-i stricat
Asa ca deschizi laptop-ul si deconectezi mufa ecranului de pe placa de baza. Dupa ce deconectati ecranul intern laptop-ul va merge din prima pe monitorul extern, conectat prin HDMI, DP, VGA. Iti trebuie doar putina atentie si indemanare