| maria_3267 a întrebat:

Cum as putea sa ma deloghez[sa nu mai fiu logat]?

12 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Faci click pe Logout.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

În caseta portocalie din stânga, unde scrie Logat ca Maria, ultimul rând, scrie Logout, dai click şi gata!

| blackais a răspuns:

Pai in stanga este meniul utilizatorului pe orange, selectezi "Logout" si ai rezolvat.

| miky_1289 a răspuns:

Undeva in stanga jos scrie loguot, dai acolo si gata

| dyddyyyx18 a răspuns:

De pe TPU!?
Pai, in stanga dai pe "logout" happy

| matt25 a răspuns:

Presupun ca dupa TPU sa te deloghezi, ai in meniul din dreapta, logout.

| Vizitiul a răspuns:

Accesezi optiunea "logout" (stanga -jos.)

Răspuns utilizator avertizat
| matraguna1 a răspuns:

Dai Logout. vezi in stanga, unde ai optiunile: editare profil...intrebarile mele...etc. Ultima optiune e "logout" happy

| Mara_4803 a răspuns:

Ar trebuii sa nu mai te uiti aici.simplu! imi dai fundita? te rog!

| SeNyS a răspuns:

Cum sa te deloghezi de pe TPU? pai vezi ca in stanga scrie logout. dai acolo

| DiDi a răspuns:

Unde iti scrie:
Logat ca: X

- > Vizualizare profil
- > Editare date logare
- > Editare profil
- > Mesaje
- > Intrebarile mele
- > Raspunsurile mele
- > Intrebari favorite
- > Prieteni

Iar la sfarsit, ai " ↑ Logout ". Dai click acolo si te-ai delogat.happy