| anne0303 a întrebat:

Cum as putea sa ma uit la filme de PE CALCULATOR pe televizor? Trebuie sa cumpar ceva cablu? Cum sa procedez?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Gabriel892 a răspuns:

Prin S-Video sau HDMI vezi de care are tv-ul si placa video de la pc, si iti trebuie si niste cabluri le gasesti in orice service

3 răspunsuri:
| boogdan91 a răspuns:

Ai nevoie de Tv Tuner. Gasesti aici: http://www.emag.ro/tv-tunere Daca il ai deja, pui mufa de la cablu la spatele unitatii, in tv tuner.

| Oristar a răspuns:

Pai iti trebuie in primul o placa video cu TV-OUT,pe urma un cablu de la tv-out la tv, iar mai incolo e usor...din cate stiu cablul se cheama S-Video, dar acum tu trebuie sa vezi daca la tv ai mufa euroscart!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune ce placa video ai la calculator, ce procesor ai.
Trebuie sa ne spui exact si ce marca de televizor ai si care este distanta dintre calculator si televizor apoi iti caut un cablu ecranat si de calitate.