| foreveryou a întrebat:

Cum as putea sa-mi dezactivez contul de facebook?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Cand esti in cont, faci click pe rotita zimtata din dreapta sus a paginii, si alegi de acolo "setarile contului". Apoi faci click pe "securitate" din panoul din dreapta si o sa ai sub toate acele optiuni un link "dezactiveaza-ti contul".

| puscahoreangaion a răspuns:

Setari facebook

| Davidde a răspuns:

Intrii sus in coltul din dreapta sus la Setari (steluta/motorasul Acela) si dai la Setarile Contului/Account Settings, apoi in stanga o sa-ti apara mai multe optiuni dai la Optiuni de securitate / Security options/settings, si in mijloc ai ultima optiune scrisa mic Dezactiveaza-ti contul / nu stiu cum se zice in engleza laughing... dar e acolo, e ultima chestie de jos scrisa cu albastru