| Pop_Alexandru_2000 a întrebat:

Cum as putea sa produc ceva la 11 ani? Vreau sa îmi gasesc un job. Vreau sa îmi strânge bani de un Iphone 5s. Dau fundă celui mai bun raspuns.

10 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

La ce iti trebuie tie Iphone 5s la varsta de 11 ani? Asteapta ma baiatule sa mai cresti, ca ai timp destul sa intri si in era tehnologiei.

| PedoBarbie a răspuns:

Tu învață că o să vină și aifonul(am scris iPhone așa intenționat).

| liliacALB a răspuns:

Bravo dl Alexandru, imi place cum gandesti. L-ati auzit? Omul vrea sa munceasca pentru telefonul ala. Uite. ai putea sa ajuti absolventi de liceu / facultate sa-si tehnoredacteze lucrarile de diploma (pui anunturi, te interesezi). Andreea a zis si de pliante, este o idee buna. Ziare, reviste, etc. Poti de asemenea sa cauti un post de "house-keeping", adica treaba in casa, orice. Inclusiv cumparaturi. Poti incerca de asemenea si modalitati online de a face bani. Multa bafta iti doresc!

| Pop_Alexandru_2000 explică:

Ce treabă ai tu? Eu am întrebat altceva.

| Pop_Alexandru_2000 explică:

De școală mă ocup și învăț, dar vreau să îmi fac și eu ceva bani. Oricum părinții mei nu sunt de acord să cumpere un telefon de 1800 de lei. Vreau să ma descurc singur. Să fiu independent.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeasps a răspuns:

Poti lucra ca distribuitor de pliante te poti interesa la Supermarket-uri relatii cu clientii.

| InnocentSins a răspuns:

Nu poți lucra la 11 ani, este ilegal și nu este indicat, ocupă-te de școala.

| AndreeaAlinaMariaIoana a răspuns:

Deseneaza si vinde tablourile

| Miakenzu a răspuns:

Poti doar prin grădini la oameni MAX 10 lei pe zi