| NakaTaka a întrebat:

Cum as putea sa scap de pagina de start smartinf.ru pentru ca daca setez pe Google cand ies si intru inapoi imi da tot acea pagina. E foarte frustranta pagina asta stupida, cum scap de ea?!

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Http://www.virusresearch.org/remove-smartinf-ru-chrome-firefox-ie/

daca nu reusesti cautama pe skype :adryano2411 si rezolvam

| NakaTaka explică (pentru K0sti):

Am gasit 16 adware-uri dar inca ma forteaza la pagina aceea. P.S:Folosesc Mozilla.

| K0sti a răspuns (pentru NakaTaka):

Vezi setarile la browser!

| Cristi_Crown_1970 a răspuns:

Singurul soft care m-a ajutat a fost unhackme. niciun alt program nu l-a detectat!