| Daikirai a întrebat:

Cum as putea sa schimb numele unei pagini de pe facebook?
Dau FUNDA! happy big grin

3 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Buna! happy
Daca ai cronologie intri pe pagina, deasupra panoului de administrare dai pe EDITEAZA PAGINA, apoi pe ACTUALIZEAZA INFORMATIILE! Acolo o sa iti apara toate detaliile despre pagina iar tu scrii ce nume vrei sa aiba pagina ta, dai SALVEAZA MODIFICARILE si apoi s-ar putea sa te oblige sa iti scrii parola...bagi parola si GATA!
Succes happy.
Funda? puppy dog eyes

| Dutzu18 a răspuns:

Intri la "Editeaza pagina" dupa la Actualizeaza informatiile publice" dupa dai la "Denumire" si de acolo modifici
Funda?

| Pho3nics a răspuns:

Intrii la pagia respectiva si sus de tot ai Editeaza pagina apoi in stanga sus ai informatii de baza si schimbi denumirea happy Sper ca ti-a fost de folos happy