| NakaTaka a întrebat:

Cum as putea sa sterg toate fisierele din tot Windowsul inclusiv media si altele fara sa reinstalez Windows?

1 răspuns:
| LaVerd3 a răspuns:

Eu îţi recomand aşa, dacă nu ştii ce este acela de ştergi să nu te bagi, deoarece din greşeală poţi şterge ceva foarte grav care nici cu reinstalare nu mai poţi rezolva, eu unul am şters din greşeală (când eram mic) placa audio şi am stat 1 lună fără sonor la pc pentru că nu am găsit driverul pe net, aşa că am dus pc la reparat, cu cei 50lei care i-am dat celui de mi l-a făcut puteam să-mi iau 2 pachete de ţigări şi 3 sticle de bere şi tot îmi mia rămânea.
Dar încearcă în 'control panel -> add or remove programs'
P.S. nu-ţi recomand să ştergi dacă nu ştii ce este acela.