| alex19051988 a întrebat:

Cum atasez o imagine in Adobe deoarece mi-am completat formularul de angajare care l-am primit, dar in dreapta am un chenar in care trebuie sa atasez o fotografie. Cine ma poate ajuta va pot trimite formularul de angajare si poza mea daca ma puteti ajuta cumva, iar apoi sa imi spuneti cum ati facut-o ca sa stiu data viitoare. Si imi puteti spune si cum modific anul din 2014 in 2015 deoarece cand am salvat nu mai pot modifica documentul doar sa adaug altceva in plus.

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Programul Free PDF Editor iti permite sa lipesti intr-un fisier pdf imagini si poze. Este gratuit si il poti descarca de aici
http://pdfeditor.me/
Bafta!

| alex19051988 explică (pentru itsoft):

Mersi foarte mult de ajutor si de rapiditatea rezolvarii problemei.

| itsoft a răspuns (pentru alex19051988):

Sau mai era inca unu dar nu til pot da aici ca cica spun astia de aici ca se face piraterie se numneste Adobe Acrobat XI PRO dar cu licenta si cu asta merge 100 la 100

| alex19051988 explică (pentru itsoft):

Trimitemi pe adresa de email alex19051988@yahoo.com

| itsoft a răspuns (pentru alex19051988):

Am trimes bafta