| tamtamtam a întrebat:

Cum bag netu pe mobil?

Am un Samsung Galaxy fit si vreau sa stiu cum pot activa internetul? Sunt un retea frog si am activat extraoptiunea da imi zice ca trebuie sa activez din telefon ca netu (web n walk ) nu poate fi setat/pornit automat pe telefonul meu. Ce pot sa fac ca sa fac netu sa mearga?

Răspuns Câştigător
| catalinbryan a răspuns:

Intra pe google scrie Orange intra pe site pui mouse-ul unde scrie asistenta apoi dai unde scrie setari automate si urmezi pasii de acolo? funda?

| SkittlesRox a răspuns (pentru catalinbryan):

Si eu am aceeasi problema si nu inteleg de ce sa intram la Orange daca suntem pe cosmote. Teoretic la optiunea frog pe care o avem ar trebui sa fie internet nelimitat, dar nu stiu cum se activeaza manual. Stiu ca avem nevoie de niste setari...Help pls!

| catalinbryan a răspuns (pentru SkittlesRox):

Buna.daca esti la cosmote tebuie sa te duci la ei sa-ti faca setarile pentru cosmote

3 răspunsuri:
| SkittlesRox a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. Stiu ca trebuie sa gasim niste seatri manuale dar nu stiu de unde sa le iau. Nu inteleg de ce sa intram la Orange daca noi suntem in frog (cosmote)?!