| anonim_4396 a întrebat:

Cum blochez un site (sa nu se mai poata intra pe el)?

5 răspunsuri:
| djdani1 a răspuns:

E cam imposibil pentru spargeea unui site.Trebuie sa fi un hacker foarte bun.

| Liviu a răspuns:

Eu te iau altfel, mie spune-mi tu un site pe care sa nu pot intra, indiferent de origine eu iti intru pe el la orice ora din zi si din noapte :^^ eu iti spun sa lasi prostiile astea cu ' hackereala' ca nu sunt de tine puisor }{ u

| myhaela96 a răspuns (pentru Liviu):

LoL straight face Nu e vorba de nici o hackereala... Vreau doar sa nu se mai intre de pe pc-ul meu.

| Liviu a răspuns (pentru myhaela96):

Dai la start si iti arata browserul tau si dai la proprietati si dupa o sa gasesti informatiile de care ai nevie.

| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Daca nu vrei sa se intre pe un site de pe calculatorul tau, foloseste un firewall (Si windows are incorporat unul).
Daca nu vrei sa intre nimeni de nicaieri pe acel site (Vecinul, Vecina, Varul tau din alt oras) din pacate e foarte greu si pe deasupra ilegal.