| xxblaxorxx a întrebat:

Cum ce face groups pe roblox

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta comunitatea de 10 000 de Romani sa impuna respect si sa reziste atacurilor rautacioase ale maghiarilor :(
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| Kittenh a răspuns:

Nenea trebuie sa ai B.C Deci eu mai am pana pe 28.10. 2012 tongue.

| S8N a răspuns:

Daca vrei sa faci grupuri pe ROBLOX, trebuie sa ai BC/TBC/OBC si te costa 100R$. Grupul il faci cand intrii la sectiunea "Groups" si apesi "Create a Group".

P.S. Ai 3 rankuri la inceput, iar fiecare rank costa 25R$. Un clan pentru el costa 400R$ (Toate astea se pot cumpara si din banii clanului.)