| Madalina_Nita_1986 a întrebat:

Cum copiez jocuri de pe laptop pe telefon am inteles ca trebuie program

3 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Prin cablu usb, sau bluetooth
direct pe card de memorie

| Shobo91 a răspuns:

In principiu daca folosesti cablu de date pentru transfer direct e ok sa instalezi programul specific al modelului de telefon utilizat impreuna cu driverele acestuia,le poti gasi pe toate pe internet daca nu ai deja cd-ul original al telefonului,si apoi intri in program si selectezi aplicatiile, muzica, filmele, orice, si tranferi direct unde vrei pe telefon! Bafta!

| bUlaNNnnnn1 a răspuns:

Daca vrei sa ai jocurile de pe laptop trebuie sa cauti pe internet jocurile dorite. Daca telefonul tau beneficiaza de android atunci cauta pe googlesadnumele jocului).apk! Bafta!