| iulia7621 a întrebat:

Cum copiez pozele de pe card in laptop?

Răspuns Câştigător
| bsb a răspuns:

Daca ai card si este mini SD, baga-l in un adaptor pentru carduri MiniSD. Daca este macroSD baga-l in unu pentru macroSd. Dupa adaptorul baga-l in slotul (gaura) pentru SD CARD. Scrie acolo pe laptop.

daca nu ai adaptoare, ai cablu. Au inceput sa standardizeze toate cablurile la telefoane. Deci no sa fie o problema. Conecteaza-l si o sa vezi cardul. ASta daca nu iti trebuie sa instalezi un program pentru tel. papa

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alexutza1183 a răspuns:

Cu cablu de date sau cititor de carduri succes!