| AlexEdward007 a întrebat:

Cum credeti ca v-ar putea ajuta o aplicatie, gen de ce credeti ca ati avea nevoie? ^_^
Dau fundita

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

1. O aplicatie care sa blocheze reclamele fara sa ma puna sa folosesc browser-ul lor.
2. O aplicatie care sa imi permita sa compar preturile de pe mai multe site-uri simultan.
3. O aplicatie de tipul TrueCaller care char sa functioneze.

| floreadan a răspuns:

Aplicatiile sunt utile, ar fi interesanta o aplicatie care sa poata bloca reclamele din alte aplicatii.

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Cele trei comenzi de sub ecran (menu, home și back), să fie undeva pe ecran, sau acționate prin butoanele sunet + - și power. Nu știu să existe o astfel de aplicație sau program.