| CORE55 a întrebat:

Cum creez un joc de tip quiz, pe care sa il public pe Magazin Play? Ce programe imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| Mircea23592071 a răspuns:

Exista o pagina quick app ninja pe google, unde faci jocuri quiz, majoritatea jocurilor quiz sunt facute cu aceasta aplicatie, dar ca sa poti sa-ti publici jocul iti trebuie 20 dolari, aplicatia este 100% legit si daca ai o idee buna de joc poti castiga multi bani, trebuie sa-ti bagi conturile etc. Cauti detalii pe google.

1 răspuns: