| Adminul000 a întrebat:

Cum creez un site web gratis?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Crearea unui site e tot timpul gratis, depinde de tine daca stii programare si il faci de la 0 sau apelezi la diverse site uri cu template uri

6 răspunsuri:
| User2 a răspuns:

Iti dau un sfat. daca vrei gratuit poti sa utilizezi ce ti-au dat ceilalti mai jos si se cheama subdomenii dar cel mai bine e sa-ti faci un blog la google.

| mrblizz311 a răspuns:

Ucoz.ro te descuri tu funda? big grin

| spacewalker a răspuns:

Intri pe unul din siteurile www.weebly.com / www.ucoz.ro/ www.webs.com si iti arata ei e simplu. Mult succes!

| Adminul000 explică (pentru spacewalker):

Le stiu pe toate care le-ai scris.

| ShadowMan a răspuns:

Http://zestrero.ro/ cu Wordpress