| George20123 a întrebat:

Cum cumpar xbox live gold, ma puteti ajuta va rog? Deja ma gandesc sa returnez consola daca nu gasesc o solutie...

Răspuns Câştigător
| Draghici_Eduard-Alexandru_XD_1990 a răspuns:

Poti sa cumperi de pe eMAG, altex...

3 răspunsuri:
| arthur007 a răspuns:

De la magazin cum ar fi Media galaxy Altex Emag etc sau de pe xbox si plătești cu cardul.

| George20123 explică (pentru Draghici_Eduard-Alexandru_XD_1990):

Si cum introduc codul, direct in consola? am citit pe net ca trebuie sa folosesti VPN de pe pc.

| PainTech a răspuns (pentru George20123):

Nu are treaba VPN-ul cu plata cu cardul. VPN-ul este o masura de protectie preventiva impotriva furtului datelor de conectare.
Sincer, mai bine nu folosesti VPN decat sa folosesti un VPN in care nu siguranta.