| anonim_4396 a întrebat:

Cum de si-a dat seama un tip ca am mai multe conturi pe facebook cu care il spionam? Pe contul principal l-am avut in lista de prieteni o vreme dar l-am sters la un moment dat si totusi,desi pe facebook nu se poate afla cine ti-a vizitat profilul, el stia ca eu il vizitam nu numai de pe contul principal dar si de pe celelalte.Cum de stia ca sunt tot eu fara sa-i fi trimis vreodata niciun mesaj dupa ce l-am sters din lista.Doar ma uitam la pozele lui si atat.M-a blocat pe toate conturile!

7 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Poate i-a spus vreo prietena sau cineva care stia ca faci asta

| arbl07 a răspuns (pentru thewomaninwhite):

Nu avem prieteni comuni, el e din Uk.

| thewomaninwhite a răspuns (pentru arbl07):

Cine stie ce magician este ca altfel n-ar fi avut cum sa afle laughing

| arbl07 a răspuns (pentru thewomaninwhite):

Cu siguranta stie de vreme ce m-a blocat pe toate desi dupa mine, nu avea cum sa le stie.

| thewomaninwhite a răspuns:

laughing de ce?

| arbl07 a răspuns (pentru thewomaninwhite):

Pentru ca asa trebuie sa fiu dupa voi! esti satisfacuta?

| thewomaninwhite a răspuns (pentru arbl07):

Nu n-am zis nimic aici oricine are dreptul sa puna ce intrebare vre cine sunt eu sa judec?