| anonim_4396 a întrebat:

Cum deconectez o persoana care este conectata la un router? Nu vreau raspunsuri gen : pune-ti parola, etc. Eu vreau sa stiu cum deconectez pe cineva, atata tot. Routerul este un hg520s.
FUnda!

3 răspunsuri:
| dge18 a răspuns:

N-ai cum sa deconectezi pe niciun utilizator la router... chiar daca ai parola chiar daca nu.
Poti sa dai reboot la router sau, sa pui parola. N-ai ce face! Doar daca vrei sa-ti rezervi loc in router cand te connectezi! Dar n-are treaba cu deconnectarea unui utilizator. Poti sa-ti bati joc de ei cu wi-fikiller pentru android dar iti trebuie root. Cu ala le iei netul laughing

| K0sti a răspuns:

Pui parola, dupa care dai restart la router! Si daca nu vrei raspunsuri, nu mai intreba!

| Alexiuc a răspuns:

Limiteazati conexiunea la 1 utilizator daca esti numai tu si nici draq nu se mai conecteaza la routerul ala in afar ade tine