| Petrovic a întrebat:

Cum descarc Apache Web Server?
Nu stiu unde sa apas pentru descarcare. Ma intereseaza versiunea 2.4.27

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce ai zice daca ai apasa pe download.

sau mai bine foloseste pachete precum xampp sau wamp care au versiuni mai simple pentru windows

| Petrovic explică (pentru suntserios):

Ok. Si dupa pe ce apas?
Daca vei accesa si tu, te rog sa imi spui ce trebuie sa mai apas.

| suntserios a răspuns (pentru Petrovic):

Ce sa apesi unde prietene?
si in primul rand ce vrei tu sa faci cu un apache cand nu stii sa downloadezi ceva

| Petrovic explică (pentru suntserios):

Acesta este link-ul: https://httpd.apache.org/download.cgi#apache24/
Ce trebuie sa aleg?
Source; Binaries; Security and official patches; Other files: Files for Microsoft Windows?

| suntserios a răspuns (pentru Petrovic):

Pai depinde ce sistem de operare ai... repet, iti recomand dupa cum ziceam xampp, mult mai facil de utilizat

| Petrovic explică (pentru suntserios):

Windows 10.