| Roxxetteeeeeeeeeee a întrebat:

Cum descarc jocuri de pe Samsung kies?

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu poti descarca jocuri de pe Samsung Kies, poti sa le iei de pe calculator si sa le trimiti catre telefon prin Samsung Kies.

| fuzzer a răspuns:

Intri pe site, si dai download.

| Anonim0100 a răspuns:

Buna, Roxana!
Kies nu este un site de pe care descarci jocuri, el este un program prin care poti trimite date de pe pc, in telefon si invers ex: muzica, jocuri(de pe pc in telefon) etc.
Asta este kies Pa, pa.

| Roxxetteeeeeeeeeee explică (pentru Anonim0100):

Pai si jocurile din program nu pot sa le transfer pe telefon? ca pe site imi zice sa le descarc de pe Samsung kies x_X

| Anonim0100 a răspuns (pentru Roxxetteeeeeeeeeee):

Nu stiu, unde ai vazut tu jocuri in program, dar uite niste site-uri si eu le folosesc si mai folosesc si KIES pentru a le pune pe telefon : MOBILE9, ZEDGE, CUCURIGU, Succes!

| yo547 a răspuns:

Da.