| denisatania01 a întrebat:

Cum descarc melodii de pe laptop pe telefon (Samsung Galaxi Mini)? Va rog raspundeti pe pasi!

Răspuns Câştigător
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Instalezi programul telefonului,apoi,bag cablu de date, in telefon, si laptop.si iti apare pe desktop telefonul, sau daca nu iti apare in my computer.si intri acolo, si cauti!

4 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Conectezi telefonul la laptop prin usb. Selectezi la telefon ''stocare masa'' cam asa ceva sau ''memorie card'' depinde de tel. Si intri la My computer si intri pe telefon si copiezi.

| ZwNsv a răspuns:

Cu un cablu de date. sau cu Micro SD(cardul de memorie) daca ai un adaptor il pui acolo si il introduci in calculator. iar apoi ti se deschide automat o casuta unde ai mai multe optiuni si selectezi de acolobig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)introduci cablul de date in slotul de la telefon apoi in slotul usb de la laptop
2)daca nu ai cablu de date atunci iti poti cumpara un cititor de carduri; introduci cardul in cititor apoi cititorul in laptop
3)copii melodia dorita intr-un fisier de exemplu music sau muzica de pe telefon
4)gata

| Caty2000 a răspuns:

Uite ai nevoie de un adapter (uite cum arata http://www.google.md/......tp?/imgres adapterul il pui in laptop. In fiecare telefon, aproape, exista un microsd care il pui in adapter. Copii orice film, melodie, fotografie etc. Daca stii engleza, uite :http://neverdc.com/......laxy-mini. Funda?