| anonim20976 a întrebat:

Cum descarc muzica de pe spotify?

Răspuns Câştigător
| goguPatent a răspuns:

Daca ai cont platit ai optiune de download la fiecare melodie

4 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Ce muzica vrei? Nu poți sa descarci de pe YouTube în mp3 sau flac?

| floreadan a răspuns:

Daca iei Spotify Premium se poate.

| iMihai98 a răspuns:

Trebuie sa ai spotify premium ca sa poti descarca muzica de acolo, apoi probabil ai un buton pentru a face asta.

Succes!

| Genesys2001 a răspuns:

Bună.
Este aproape imposibil să îți descarci muzică pe aplicația Spotify fără a plăti, dar să nu crezi că dacă vei avea Spotify Premium APK îți va merge să descarci muzică. Ba din contră, aplicația te va împiedica să descarci muzica. Dar nu te va împiedica din a asculta muzică, bineînțeles cu net, în continuu.
Toate cele bune!