| Adi36346346 a întrebat:

Cum dezactivez notificarile de la Facebook pe telefon? Adica ma refer: atunci cand conectez datele mobile sau wi-fi pe telefon imi intra automat notificari de la Facebook, gen: X a raspuns la comentarii, este ziua lui... a adaugat o fotografie! Cum pot sa opresc notificarile astea si sa imi apara doar cand intru pe Facebook?
Cand conectez telefonul la internet (fara sa intru pe facebook) imi apar notificarile si vreau sa scot asta!

Răspuns Câştigător
| RecKinul a răspuns:

Intră la setările aplicaţie. Dacă la setări nu ai nimic referitor la notificări nu ai ce face. Foloseşte Facebook Lite şi devinează-te de la aplicaţia Facebook pentru android.

1 răspuns:
| RecKinul a răspuns:

La setările aplicaţiei mele de Facebook pe android am văzut că am posibilitatea de a dezactiva notificarile.