| Fantastik_Deyl_1905 a întrebat:

Cum dezactivez un cont de facebook care este blocat? Nu merge sa ma loghez, am incercat sa inchid contul de pe alt cont al meu, i-am dat acolo ca e contul meu vechi si vreau sa-l inchid, si mi-au dat mail, si imi cere sa schimb parola, am schimbat-o si tot nu merge. Ma poate ajuta cineva? Multumesc.

1 răspuns:
| pisicutzza990 a răspuns:

Deocamdata contul tau nu este dezactivat, dar daca nu mai intrii o saptamana pe el, se dezactiveaza singur.