| BBiiiaa a întrebat:

Cum dezinstalez AVG SECURE SEARCH? L-am instalat din greseala, cand am vrut sa descarc un program si acum nu mai scap de el.

Răspuns Câştigător
| cristina1001 a răspuns:

Dai la Start apoi scrii la cautare "uninstall a program" (daca e in engleza pc-ul) apoi iti apar toate programele pe care le ai si cand gasesti programul ce vrei sa il dezinstalezi dai click pe el iar undeva in susul ferestrei iti apare "uninstall/change" si dai click acolo...bafta sper ca ai inteles cevawinking

3 răspunsuri:
| xBro a răspuns:

Deschide instalarea si dai la unistall, apoi dai un restart la pc si gata, BAFTA!

| BBiiiaa explică:

Mentionez ca am Google Chrome si deja am incercat din setari->cautare->google si nu s-a schimbat nimic.

| Lovwly a răspuns:

Reformatezi PC- u. Am avut si eu si doar asa am scapat de el.