| Iulian922 a întrebat:

Cum dezinstalez avira si bitdefender free edition?

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Ai putea folosi "Programs and Features" si sa il dezinstalezi de acolo. Dar nu sterge toate fisierele asociate cu programul pe care vrei sa-l dezinstalezi. Mai raman "gunoaie", "ramasite" ale programului. Pentru a intra in "Programs and Features" dai click pe start apoi selecteaza control panel si o sa ai acolo.
Pentru a dezinstala complet un program poti folosi Revo Unninstaller. Este gratuit. El sterge toate "ramasitele" care au ramas dupa ce ai dezinstalat programul.

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Uite aici http://www.dummies.com/......-7-an.html unde trebuie sa te duci in control panel si acolo cauti avira si bidfender si le stergi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din control panel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,cu Ccleaner.

| Iulian922 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat, dar nu dispare.

| betty678 a răspuns:

Dai jos la start si dai la All Programs vezi unde si dai Uninstall