| thezbx a întrebat:

Cum dezinstalez skype pe ubuntu? dau funda, nu vreau link

2 răspunsuri:
| Florin_3378 a răspuns:

Iti spun eu cum nu e prea simplu pentru ca de pe UB foarte multe chestii nu le mai poti dezinsala big grin precum si skype care daca iti da voie sal dezinstalezi in scurt timp vei avea probleme cu pc-laptop UB este cel mai nasol sistem de operare facut vreodatalaughingeu zic sa meri la cineva sa til stearga complet de preferat intr-un service pentru ca e complicat si sa iti bagi un Windows 7 sau W8

| thezbx explică (pentru Florin_3378):

Am pe acelasi laptop si ubuntu si windows 7 si mi se pare ca ubuntu e de 10 de ori mai ok decat windows si in puls nu se viruseaza asa usor sau aproape deloc.