| Georgicaaa123 a întrebat:

Cum distribui din flux in povestea mea postarea unei persoane pe Instagram?
Contul meu are ceva ce nu stiu..nu pot sa distribui o postare in story, dar daca introduc alt cont pe telefon/tableta oroce altceva, merge.
Sugestii va rog?

1 răspuns:
| Clau95200 a răspuns:

Presupun ca nu ai nici aia de emoji scroll bar, gif si printre care si asta. Sincer, am patit la fel, pe alte conturi merge. Pe al meu nu.
In schimb, am scris un report la Instagram cu problema mea si in 4-5 zile s-a remediat. Le-am spus exact care era problema. Ai sectiune de report in setari -> Support -> Report a problem.